Schonen

Вплив стресу на організм, чим небезпечні наслідки

влияние стресса на организм

Більшість з нас перебувають у стані перманентного стресу, але не усвідомлюють того. Проявляється це у людей по-різному. Один гримає на колег та близьких. Другий скаржиться, що дуже погано спить. Третій вже не знає, як здолати головний біль. Четвертий повсякчас не в гуморі, все його дратує. Усе це ознаки впливу стресу на організм, що бувають небезпечними.

Психосоматичні хвороби

Наслідки тривалого стресу можуть зумовити розвиток психосоматичних хвороб. Якщо будь-яка дрібниця доводить до сказу, людина постійно перебуває у нервовому напруженні, відчуває тривогу, невпевненість у собі, цей психологічний стан обов’язково позначається і на фізичному рівні, наприклад, головним болем і безсонням. З іншого боку, у суспільстві заведено стримувати свої негативні емоції. Людина повинна завжди посміхатися, демонструвати, що все чудово. Соціальні стандарти вимагають, щоб вона постійно носила цю маску. А якщо людина не може висловити свої справжні емоції словами, «говоритиме» її тіло. Збільшується викид адреналіну, розвивається спазм судин, а коли ці фактори діють довгостроково, у досить  молодому віці може з’явитися артеріальна гіпертензія (підвищення артеріального тиску) або серцева аритмія.

Дуже часто різноманітні невдачі та проблеми створюють стреси, які проявляються захворюваннями шлунково-кишкового тракту, насамперед, гастритом, холециститом, виразковою хворобою шлунка й дванадцятипалої кишки. Є певні ознаки того, що до них призвели саме стреси. По-перше, якщо обстеження показує не надто виражені патологічні зміни, а людина скаржиться на сильний біль і змушена дотримуватися дієти для нормального самопочуття. Таку недугу не виявляють на УЗД випадково. По-друге, про психосоматичне порушення свідчить посилення симптомів після певних емоцій.

Особлива увага – на стан нервової системи

У випадках, коли хвороби зумовлені психосоматичними порушеннями внаслідок тривалих стресів, звичайна медикаментозна терапія недостатньо ефективна. Діагноз нібито правильний, проведене відповідне лікування, лабораторні обстеження показують поліпшення стану, а людина як і раніше почувається недобре. Отже, потрібні засоби, які впливатимуть на нервову систему, захищаючи організм від руйнівних наслідків стресу. Саме для цього призначена лінійка Бестіа, де є комплекси, дія яких спрямована на ті чи інші порушення, що виникли через стреси. Їхні назви говорять про особливості дії: Бестіа Спокій у шлунку, Бестіа Мелатонін, Бестіа Спокій знервованому серцю, Бестіа Спокійний сон, Бестіа Спокій та активність тощо.

BESTIA Спокій і активність

Упаковки Бестиа

7 ознак того, що потрібно приймати Бестіа

  1. Людина пережила негативну ситуацію (звільнення, розлучення, сварка), яка спричинила у неї потужну й тривалу тривогу, що заважає нормально жити.
  2. Не може впоратися зі своєю дратівливістю, запальністю, нервозністю, і це вже стає проблемою в сім’ї та на роботі.
  3. Жінки віком від 45 років, які зазнають різких перепадів настрою, пов’язаних з настанням клімаксу.
  4. При високих навантаженнях у людини виникло відчуття безпорадності, неясної небезпеки, їй важко зібратися, сконцентрувати увагу.
  5. Вегетативна дистонія з такими ознаками, як запаморочення і серцебиття, сухість у роті, блідість обличчя, пітливість.
  6. Порушення сну – безсоння, надто ранні пробудження, відчуття розбитості вранці.
  7. Незрозумілий дискомфорт, відчуття спазму в ділянці серця, шлунка, живота тощо.
Хочеш знижку?mail