Schonen

BESTIA Спокій і активність

Успешная девушка
Упаковки Бестиа
бестия успокоительное
Бестия таблетки

Cтимуляція нормальної роботи нервової системи

Зниження тривожності

Зниження рівня стресу

BESTIA – Баланс Спокою та Активності

Якщо ви постійно чекаєте поганих новин, здригаєтеся від несподіваних звуків, переживаєте, хоча не в змозі щось змінити, легко дратуєтеся і зриваєтеся на близьких, то можна з великою ймовірністю стверджувати, що ви переживаєте затяжний стрес. З ним обов’язково треба боротися, інакше його руйнівні наслідки призведуть до появи цілого «букету» недуг.

 

Усі хвороби справді «від нервів»!

 

Заспокоїтися, опанувати себе, щоб думати та вчиняти правильно, допоможе комплекс Бестіа Спокій та активність.

Бестіа Спокій та активність – заспокійливе комплексної дії

якого включені такі активні речовини: фосфоліпіди, які входять до структури нервових клітин та знижують синтез гормону стресу кортизолу, цитрат магнію та вітамін В6, що допомагають позбутися тривоги, та ефірна олія м’яти, що сприяє розслабленню. Начебто простий склад, але фішка в його синергії – завдяки взаємному посиленню ефекту активність кожного компонента вдвічі вища, ніж якби вони діяли окремо.

Бестіа Спокій та активність допомагає привести нерви до ладу і водночас зберегти зібраність та концентрацію. Після прийому немає відчуття загальмованості. Навпаки, пригніченість і занепокоєння змінюються бадьорістю та покращенням настрою.

Ускоренное высвобождение действующих веществ Bestia

Прискорене вивільнення діючих речовин

Сверхточная дозировка Bestia

Надточне дозування

Доставка ингредиентов адресно в нервные клетки Bestia

Доставка інгредієнтів адресно до нервових клітин

Защита ингредиентов от агрессивного воздействия желудочного сока Bestia

Захист інгредієнтів від агресивної дії шлункового соку

Якщо стрес проявляється переважно тим, що людина нервує, дратується, постійно тривожиться, то їй варто пройти курс прийому Бестіа Спокій та активність.

До складу комплексу Бестіа Спокій та активність включено:

Фосфоліпіди (фосфатидилсерин і фосфатидилхолін) – натуральні речовини, які у нормі є у структурі нервових клітин, тобто нейронів головного мозку. Вони сприяють гарному настрою, допомагають запам’ятовувати та обробляти інформацію, дають мозку енергію. Плюс до всього фосфатидилсерин ще знижує синтез гормону стресу кортизолу.

Магній та вітамін В6. Ця комбінація – класика захисту нервової системи. Цитрат магнію, який добре засвоюється та ефективно діє, і вітамін від стресу В6 допомагають зберігати спокій у будь-яких ситуаціях.

Ефірна олія м’яти м’яко стимулює нервову систему та водночас сприяє розслабленню спазмованих м’язів.

Седативний засіб Бестіа Спокій та активність допомагає припинити нервувати, але при цьому не робить людину сонною та загальмованою. Вона залишається бадьорою, сповненою енергії.

Заспокійливі таблетки чи капсули?

З Бестіа Спокій та активність все інакше!

 

Цей комплекс сприяє відчутному результату, коли стрес слід зупинити буквально негайно. Справа в тому, що це заспокійливе випускається у вигляді інноваційних ліпосомальних капсул. Компоненти Бестіа Спокій та активність упаковані у мікроскопічні сфери з ліпідною оболонкою, схожою на мембрану живої клітини нервової системи.

 

Ці сфери легко проникають у клітини разом із активними речовинами і відразу починають діяти. Завдяки ліпосомальній технології біодоступність кожного компонента Бестіа Спокій збільшується в 3 рази! Це незаперечна перевага перед заспокійливими таблетками.

Від тривоги та неврозу

Бестіа Спокій та активність – гарне рішення при таких наслідках стресу, як підвищена тривожність, стомлюваність, занепад сил та інші прояви неврозу. Нервові клітини відновлюються, і Бестіа Спокій та активність сприяє цьому процесу!

 

Допомагає віднайти втрачену душевну рівновагу, покращує роботу мозку, захищає його і заразом надає сил та енергії.

Корисно знати
Хочеш знижку?mail