Schonen

BESTIA Спокій у шлунку

Бестия защищает желудок от стресса
Бестия спокойствие в желудке в капсулах
бестия успокоительное
БЕСТИЯ капсулы успокоительного

Захищає шлунок від стресу

Усуває  дискомфорт у шлунку

Заспокійлива дія без втрати активності

Баланс спокою та активності

Для тих, у кого від стресу виникає дискомфорт у шлунку

Як часто ви кажете «коли я хвилююся, у мене прокидається вовчий апетит» чи, навпаки, «шматок у горло не лізе»?

Причини дискомфорту в органах травлення під час стресу

Якщо людина перебуває у стані стресу, її мозок зосереджується на життєво важливих процесах, які можуть допомогти сконцентруватися та якимось чином уникнути небезпеки. І тому підскакує артеріальний тиск, прискорюється ритм серця, підвищується тонус м’язів тощо.

Підтримка травлення стає другорядною, тому зменшується приплив крові до шлунково-кишкового тракту (ШКТ) та скорочується секреція травних ферментів, що заважає травленню їжі. Мало того, збільшення синтезу гормонів стресу (насамперед кортизолу) може спричинити дискомфорт в органах травної системи.

Тому і виникає дискомфорт у шлунку та кишечнику через нерви. А порушення перистальтики цих органів, тобто ритму їх скорочення для просування їжі, провокує розвиток схильності до закрепів або діареї (зокрема і синдрому подразненого кишечника).

Ускоренное высвобождение действующих веществ Bestia

Прискорене вивільнення діючих речовин

Сверхточная дозировка Bestia

Надточне дозування

Доставка ингредиентов адресно в нервные клетки Bestia

Доставка інгредієнтів адресно до нервових клітин

Защита ингредиентов от агрессивного воздействия желудочного сока Bestia

Захист інгредієнтів від агресивної дії шлункового соку

Якщо болить шлунок через надмірні переживання – Бестіа Спокій у шлунку

Бестіа Спокій у шлунку сприяє заспокоєнню, переходу від стресу до більш розслабленого стану та нормалізації роботи ШКТ. Так, ромашка допомагає відновити секрецію шлункового соку, зняти набряк слизових оболонок та дискомфорт у животі. Валеріана теж зменшує збудливість центральної нервової системи, має заспокійливу та м’яку спазмолітичну дію.

Якщо в періоди хвилювань, переживань і тривог шлунок нагадує про себе, а гастроентеролог не знаходить жодних відхилень, зверніться до психолога. Не варто чекати, коли на тлі стресу тимчасові порушення перетворяться на хронічні хвороби. Доброю профілактикою їх розвитку буде і прийом Бестіа Спокій у шлунку.

У багатьох людей, які намагаються стримувати прояви негативних емоцій у стані стресу, часто страждають органи травлення. Гастропатія – ушкодження стінок шлунка зсередини, гастрит – запалення у шлунку, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки не завжди спричинені бактерією хелікобактер пілорі. 

Якщо цю інфекцію при лабораторному дослідженні крові та біопсії (вивчення крихітної частинки тканини шлунка після гастроскопії) не виявляють, отже, дискомфорт у зоні сонячного сплетення та в інших частинах живота, можуть бути пов’язані зі стресом. 

У таких випадках є сенс вибрати Бестіа Спокій у шлунку, оскільки склад цього комплексу:

Екстракт ромашки. Нормалізує секрецію шлункового соку, усуває дискомфорт у шлунково-кишковому тракті, зменшує запалення, має заспокійливу дію.

Екстракт валеріани. Допомагає при синдромі подразненого шлунка та кишечника, зменшує дискомфорт, спричинений спазмом.

Ефірна олія м’яти містить ментол, який усуває дискомфорт у шлунку та кишечнику, знижує рівень стресу.

Одна капсула для спокійного шлунка

Бестіа Спокій у шлунку випускається у формі ліпосомальних капсул. Зовні вони мають звичайну желатинову оболонку, а всередині містять інноваційні мікроскопічні ліпо-сфери з рослинними екстрактами. Така технологія допомагає доставляти активні речовини до клітин і значно збільшувати їхню біодоступність, що підвищує силу дії комплексу. Тому Бестіа Спокій у шлунку достатньо приймати лише 1-2 рази на день по одній капсулі.

Бестіа Спокій у шлунку допомагає повернути спокій без втрати активності, забути про дискомфорт у животі.

Корисно знати
Хочеш знижку?mail