Schonen

BESTIA Спокійний сон

BESTIA Спокойный сон способствует засыпанию
Бестия спокойный сон в капсулах
бестия успокоительное
Бестия улучшает сон

Сприяє засинанню

Нормалізує сон

Забезпечує бадьоре пробудження

Для тих, у кого від стресу страждає сон

Хвилювання, тривога, сумні думки та нервове напруження багатьом заважають спати вночі. Через постійні стреси ми довго не можемо заснути, прокидаємося серед ночі, засинаємо під ранок і потім цілий день почуваємося розбитими…

 

Якщо це і про вас теж, то спробуйте просте і надійне заспокійливе для сну – Бестіа Спокійний сон.

Бестіа Спокійний сон – гарне снодійне

Головна особливість Бестіа Спокійний сон полягає в тому, що цей комплекс не «примушує» людину відключатися на ніч, а нормалізує сон: сприяє засинанню, нормалізує фази сну. Валеріана, вітаміни групи В та магній допомагають подолати підвищену збудливість центральної нервової системи та повертають до норми кількість «гормонів стресу». Людина припиняє нервувати, дратуватися, заспокоюється, тому їй легше заснути.

Додатково цьому сприяє мелатонін – природна речовина, яка сприяє швидкому засинанню, безперервному та глибокому сну з легким пробудженням вранці.

Ускоренное высвобождение действующих веществ Bestia

Прискорене вивільнення діючих речовин

Сверхточная дозировка Bestia

Надточне дозування

Доставка ингредиентов адресно в нервные клетки Bestia

Доставка інгредієнтів адресно до нервових клітин

Защита ингредиентов от агрессивного воздействия желудочного сока Bestia

Захист інгредієнтів від агресивної дії шлункового соку

Якщо безсоння турбує часто, то стрес уже далеко зайшов. У такому разі краще приймати не просто снодійне, а засіб, який ще нормалізує стан нервової системи.

Допоможе заснути та заспокоїти нерви

Бестіа Спокійний сон – це два в одному: заспокійливий засіб та засіб для міцного здорового сну. Комплекс можна приймати дорослим, зокрема людям похилого віку, щоб упорядкувати розхитані нерви і добре спати. Водночас Бестіа Спокійний сон сприяє зменшенню стомлюваності, відновленню організму під час нічного сну, дає енергійність, бадьорість та підвищує настрій.

 

Ефекти цього засобу забезпечуються завдяки сучасній ліпосомальній технології, за допомогою якої всі активні речовини з капсули доставляються прямо в живі клітини без втрат і легко долучаються до роботи.

Для цього Бестіа Спокійний сон містить такі компоненти:

Мелатонін. Це гормон, який утворюється в організмі в темряві та допомагає людині швидко заснути, довше та краще спати вночі, а вранці легко прокинутися.

Екстракт валеріани. Має заспокійливу дію при напруженні та втомі, скорочує час засинання.

Магній та вітамін В6. Захищають нервову систему від стресів,  знижують їхній негативний вплив. Вітамін В6 посилює синтез серотоніну, дефіцит якого призводить до порушень сну.

Вітаміни групи В (В12, В9, В1, В2). Нормалізують стан нервової системи, доповнюють та посилюють дію один одного та інших компонентів. Так, вітамін В12 покращує синтез мелатоніну, а В9 допомагає прокидатися з відчуттям бадьорості.

Одна капсула для гарного сну

Бестіа Спокійний сон – заспокійливе, корисне для міцного сну, відпускається в аптеках та спеціалізованих інтернет-магазинах без рецепта. Щоб дія цього комплексу була оптимальною, рекомендується приймати його приблизно за 1 годину до сну по 1 капсулі. Підвищувати це дозування не варто, та й немає потреби.

 

Лише одна капсула Бестіа Спокійний сон допомагає заспокоїтися, міцно спати до ранку, а після пробудження почуватися відпочилим і сповненим сил.

Корисно знати
Хочеш знижку?mail