Schonen

BESTIA Мелатонін

BESTIA Мелатонін
бестия мелатонин таблетки
бестия успокоительное
БЕСТИЯ

Регулює добові ритми сну та активності

Поліпшує сон

Має виражений антиоксидантний ефект

Сприяє покращенню роботи імунної системи

BESTIA мелатонін

Життя людини йде по «біологічному годиннику». Керує ним «гормон сну» мелатонін, відповідальний за наш сон та денну активність. Якщо з різних причин (яскраве нічне освітлення, робота в нічні зміни, часті авіаперельоти зі зміною часових поясів тощо) синтез мелатоніну порушено, компенсувати його нестачу допоможуть капсули Бестіа Мелатонін.

Мелатонін регулює добові ритми сну та неспання

Мелатонін є передавачем імпульсів від біологічного годинника, що знаходиться в головному мозку, до всіх органів тіла. Його синтез починається з настанням темряви та припиняється після сходу сонця – так він регулює циркадний цикл людини. Однак у сучасному урбанізованому світі цей налагоджений століттями механізм порушений: інтенсивне нічне освітлення міст заважає мелатоніну вироблятися у потрібних кількостях.

 

Це вкрай негативно позначається на тривалості та глибині сну, порушує його фази.

Ускоренное высвобождение действующих веществ Bestia

Прискорене вивільнення діючих речовин

Сверхточная дозировка Bestia

Надточне дозування

Доставка ингредиентов адресно в нервные клетки Bestia

Доставка інгредієнтів адресно до нервових клітин

Защита ингредиентов от агрессивного воздействия желудочного сока Bestia

Захист інгредієнтів від агресивної дії шлункового соку

Бестіа Мелатонін – мелатонін для сну в капсулах

Увечері розсіяне світло вуличних ліхтарів та рекламних бордів пригнічує секрецію мелатоніну. Щоб уникнути цього, важливо на ніч опускати на вікно в спальні щільні штори або жалюзі. Ще один варіант – прийом мелатоніну перед сном. В аптеках багато таких препаратів, але переважно це таблетки. А Бестіа Мелатонін випускається в капсулах, причому створених за сучасною ліпосомальною технологією, що у кілька разів підвищує його засвоюваність, а отже – і силу дії.

Від безсоння та тривоги

Мелатонін – це не тільки регулятор сну, а й «диригент» в інших біологічних функціях. Так, він протидіє стресу на кшталт антидепресантів і сприяє адаптації до умов, що постійно змінюються і створюють нам стреси.

 

Прийом Бестіа Мелатонін допоможе не тільки заснути з настанням темряви, а й подолати порушення сну, дратівливість, покращити настрій, підвищити здатність концентрувати увагу та додаватиме життєвої енергії.

Якщо людина мало спить, працює ночами або часто подорожує літаком зі зміною часових поясів, у її організмі може порушитися синтез мелатоніну. Цей гормон утворюється в мозку з настанням темряви і допомагає нам засинати, а також він регулює цикли сну та неспання. Крім того, восени та взимку ця речовина допомагає нам легше переносити сезонну депресію. Бестіа Мелатонін містить лише його. Цей комплекс підійде людям, у яких вплив стресу на появу безсоння виражений помірно.

 

Усі комплекси Бестіа є желатиновими капсулами. Ця сучасна форма випуску для багатьох зручніша, ніж традиційні таблетки від стресу, оскільки капсули легко прослизають у стравохід, їх легко ковтати.

 

Вибирайте «свій» комплекс Бестіа – і стреси будуть вам не страшні!

Корисно знати
Хочеш знижку?mail