Schonen

SCHONEN і «1+1 Україна» запустили великий партнерський проєкт

1+1 и Schonen

Проєкт “Люди задля життя” є спільною ініціативою фармацевтичного бренду SCHONEN та телеканалу “1+1 Україна”.  

Головна ідея  – розповісти прості історії справжніх героїв, що зазвичай залишаються поза кадром. А ще – показати високий рівень медичної експертизи та інновацій, які впроваджуються в Україні завдяки вітчизняним медичним фахівцям та фармацевтам. Проєкт має за мету розбити стереотипи та показати, що українська медицина може бути на рівні з найкращими системами охорони здоров’я у світі. 

Партнерство між SCHONEN (частиною якого є Bestia)  і телеканалом “1+1 Україна” дозволяє проєкту мати значне охоплення аудиторії, оскільки він транслюється на кількох каналах і розміщується в соціальних мережах, що дозволяє глядачам з усієї країни долучитися до перегляду та обговорення матеріалів проєкту. Це чудова можливість подивитися іншими очима на роботу українських медичних працівників та їхній внесок у здоров’я нації. 

Автори проєкту: «Колись у нашому суспільстві було заведено знецінювати українську медицину, хоча насправді в деяких питаннях саме наші медичні послуги відповідають передовому світовому досвіду і навіть у чомусь його випереджають. З початком повномасштабної війни українці нібито прокинулися від мороку меншовартості, який нам тривалий час навіювали вороги. І сьогодні саме на часі говорити більше про наших лікарів, про наші можливості в медицині, про бренди, які якраз поширюють в Україні нові медичні та фармацевтичні технології. SCHONEN – це саме такий бренд. Інноваційність, сучасність та затребуваність – ось три головні принципи SCHONEN, за якими створюються та впроваджуються передові фармацевтичні рішення для здоров’я людей по всьому світу та в Україні зокрема. Сьогодні ми розуміємо, що українці готові нарешті з цікавістю дізнаватися про самих себе більше. Тому великою частиною нашого проєкту і його головними героями є лікарі. Це передові та визнані спеціалісти, кожен у своїй сфері. Їхні історії справді надихають. І говорити про них треба більше». 

Партнером проєкту є телеканал «1+1 Україна», він здійснює підтримку проєкту та його виробництво. Прогнозоване охоплення цього спеціального партнерського проєкту становить близько 19 млн унікальних глядачів, а саме глядачів каналів 1 + 1, 2 + 2 і ТЕТ. Оскільки це омніканальний проєкт, то матеріали можна буде зустріти на сайті телеканалу 1 + 1, а також у соціальних мережах, на сторінках «Сніданку з 1 + 1», ТЕТ та у соціальних мережах (Facebook, Instagram, ТікTok та YouTube), а також у етерах 11 каналів на радіо. 

Хочеш знижку?mail