Schonen

Instruction for Bestia Calm Sleep

Склад:

олійна основа (очищена соняшникова олія), оболонка капсули желатин, важкий оксид магнію (Mg 60%), екстракт валеріани лікарської (Valeriana officinalis L.), зволожувач гліцерин, емульгатор соняшниковий лецитин, згущувач софтисан (Е-471), вітамін B1 (тіаміну мононітрат), згущувач жовтий бджолиний віск, вітамін В5 (D-пантотенат кальцію), вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид), барвник оксид заліза чорний, мелатонін, вітамін В12 (ціанокобаламін 0,1% мальтодекстрин), вітамін В2 (рибофлавін), вітамін В9 (фолієва кислота). Без ГМО.

Активні інгредієнти на одну капсулу:

Екстракт валеріани лікарської (Valeriana officinalis L.)165,00 mg (мг)
Mg (важкий оксид магнію)100,00 mg (мг)
Вітамін B1 (тіаміну мононітрат)25,00 mg (мг)
Вітамін В5 (D-пантотенат кальцію)10,00 mg (мг)
Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид)5,00 mg (мг)
Мелатонін2,95 mg (мг)
Вітамін В12 (ціанокобаламін 0,1% мальтодекстрин)2,5 mсg (мкг)
Вітамін В2 (рибофлавін)2,5 mg (мг)
Вітамін В9 (фолієва кислота)200,00 mсg (мкг)

Бестіа Спокійний сон/Bestia Bestia Calm Sleep

  • Спокійний сон
  • Сприяє засинанню
  • Нормалізує сон
  • Забезпечує бадьоре пробудження

Дія Бестіа Спокійний сон зумовлена особливостями компонентів, що входять до складу.

Мелатонін – біологічно активна речовина, бере участь у регулюванні сну та денної активності. Він синтезується у темряві, а  його максимальна концентрація досягається вночі.  Мелатонін сприяє нормалізації циклу сон-активність,  позитивно впливає на якість сну, сприяючи більш швидкому засинанню, довшому та глибшому періоду сну з легшим пробудженням.

Валеріана. Заспокійлива дія валеріани зумовлена вмістом ефірної олії борнеолу та ізовалеріанової кислоти. Валеріана зменшує збудливість центральної нервової системи.  Застосовується для м’якого заспокійливого ефекту та скорочення часу на засинання при періодичних порушеннях сну, зумовлених стресом, перенапруженням та перевтомою.

Магній – незамінний мінерал, що  бере участь у ключових фізіологічних процесах організму. Через підтримку енергетичного метаболізму та синтезу білка магній сприяє оптимальному функціонуванню нервової системи та  відіграє важливу роль у процесі поділу клітин та відновлення тканин організму під час сну.

Вітамін В6 належить до групи важливих поживних речовин, відомих як комплекс вітамінів групи В. Вітамін B6 сприяє метаболізму енергії в організмі. Вітамін В6 бере участь у виробленні серотоніну – гормону щастя, нестача якого в організмі веде до порушень сну.

Вітамін В12 допомагає регулювати рівень амінокислоти триптофану в організмі, що є основною для синтезу мелатоніну – речовини, що виробляється у гіпофізі та бере участь у регулюванні сну та денної активності.

Вітамін В9 (фолієва кислота) є життєво необхідним для організму. Вітамін В9 бере участь у біосинтезі білка, позитивно впливає на відновлення функцій мозку під час сну. Завдяки вмісту вітаміну В9 Бестіа Спокійний сон забезпечує бадьоре пробудження.

Вітамін В1 (тіамін)  сприяє нормальному перебігу енергетичного метаболізму, забезпечує підтримку  функціонування нервової системи.

Вітамін В2 сприяє нормальному перебігу енергетичного метаболізму, належному функціонуванню нервової системи, зменшенню втомлюваності, відновленню організму під час нічного сну.

Вітамін В5 допомагає  виробленню клітинної енергії, бере участь у процесах окислення і ацетилювання, у синтезі ацетилхоліну, жировому і вуглеводному обміні. Позитивно впливає на психоемоційний стан.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Рекомендації щодо застосування: 

Бестіа Спокійний сон/Bestia Calm Sleep рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування для полегшення процесу засинання, нормалізації сну та відновлення циркадних ритмів «сон-пробудження-активність». Має виражений заспокійливий ефект. Сприяє нормалізації роботи нервової системи, зменшенню втомлюваності, відновленню організму під час нічного сну.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: 

вживати дорослим по 1 капсулі  за 1 годину до сну.

Термін споживання узгоджувати з лікарем. Подальші курси та періодичність повторних курсів визначає лікар індивідуально.

Застереження при застосуванні: 

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком вживання дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів обов’язкова консультація лікаря. Не застосовувати дітям.

Вагітність та лактація: 

не застосовувати жінкам під час вагітності та в період годування груддю.

Водіння транспортних засобів та управління точними механізмами: 

застосування не рекомендується особам, які планують водіння транспортних засобів та управління точними механізмами.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка Бестіа Спокійний сон/Bestia Calm Sleep.

Форма випуску: 

капсули у блістері № 14, упаковані в картонну коробку.

Маса нетто 1 капсули: 1152 mg (мг) ± 15%.

Умови зберігання: 

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас. 

Виробник: Delta Medical Promotions AG/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих CH-8001, Швейцарія на виробничих потужностях HC CLOVER, P.S. SL/ХС КЛОВЕР, П.С. CЛ Калле Аліканте, 8-10, 28500 Арганда дел Рей, Мадрид, Іспанія.

Delta Medical Promotions AG

Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», 08132, Україна, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38(044) 593-33-55.

Представник в Україні: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38(044) 585-00-41.

Штрих-код EAN: вказано на упаковці.

Хочеш знижку?mail