Schonen

Инструкция по применению Бестиа Спокойствие нервному сердцу/Bestia Calm Heart

Склад:

екстракт валеріани лікарської (Valeriana officinalis L.), оболонка капсули желатин, олія ефірна м’яти 18МЕ8, олійна основа (очищена соняшникова олія), емульгатор соняшниковий лецитин, зволожувач гліцерин, згущувач софтисан (Е-471), пасифлора (Passiflora incarnata L.), згущувач жовтий бджолиний віск, барвники: титану діоксид, оксид заліза червоний. Без ГМО.

Активні інгредієнти на одну капсулу:

Екстракт валеріани лікарської (Valeriana officinalis L.)336,667 mg (мг)
Олія ефірна м’яти 18МЕ8150,00 mg (мг)
Екстракт пасифлори (Passiflora incarnata L.)25,00 mg (мг)

Спокій і активність

  • Заспокійлива дія без втрати активності
  • Збалансовує спокій та активність
  • Підтримка знервованому серцю

Дія Бестіа Спокій знервованому серцю зумовлена особливостями компонентів, що входять до складу дієтичної добавки:

Екстракт валеріани (Valeriana officinalis L.) завдяки вмісту ефірних олій та алкалоїдів зменшує збудливість центральної нервової системи, чинить заспокійливу та слабку  спазмолітичну дію. Сприяє уповільненню прискореного серцебиття, зміцненню серцевого м’яза та розширенню  коронарних судин.

Екстракт  пасифлори – джерело органічних кислот та флавоноїдів, що використовується для функцій нервової системи, рекомендується для полегшення симптомів помірного психічного стресу. Пасифлора сприяє зменшенню тривожності, дратівливості, покращує настрій та якість сну. Рекомендується при стресових та тривожних станах, роздратованості, різноманітних порушеннях сну.

Олія ефірна м’яти  ментол, що входить до складу олії ефірної м’яти, сприяє розслабленню м’язів, помірній стимуляції нервової системи, зниженню рівня стресу та відчуття тривожності, а також сприяє зменшенню шлункових і м’язових спазмів.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Рекомендації щодо застосування: 

Бестіа Спокій знервованому серцю/Bestia Calm Heart рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування з метою усунення порушень функцій нервової та серцево-судинної систем при стресових та тривожних станах, роздратованості. Сприяє уповільненню прискореного серцебиття, зміцненню серцевого м’яза та розширенню  коронарних судин, сприяє зменшенню тривожності, дратівливості, покращує настрій.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: 

вживати дорослим по 1 капсулі  1-2 рази на добу.

Термін споживання узгоджувати з лікарем. Подальші курси та періодичність повторних курсів визначає лікар індивідуально.

Застереження при застосуванні: 

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Хворим на депресію застосування протипоказано. Під час застосування дієтичної добавки необхідно утримуватися від вживання алкогольних напоїв.

З обережністю застосовувати пацієнтам із тяжкими органічними захворюваннями травного тракту, тяжкими захворюваннями печінки та тяжким порушенням функції печінки в анамнезі. 

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком вживання дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів обов’язкова консультація лікаря.

Діти: не рекомендується застосовування у дітей.

Вагітність та лактація: 

не рекомендується застосовувати в період вагітності або годування груддю.

Протипоказання: 

підвищена чутливість до компонентів дієтичної добавки. Депресія та інші стани, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка Бестіа Спокій знервованому серцю/Bestia Calm Heart.

Водіння транспортних засобів та управління точними механізмами: застосування не рекомендується особам, які планують водіння транспортних засобів та управління точними механізмами.

Форма випуску: 

капсули у блістері № 14, упаковані в картонну коробку.

Маса нетто 1 капсули: 1080,00 mg (мг) ± 15%.

Умови зберігання: 

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас. 

Виробник: Delta Medical Promotions AG/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих CH-8001, Швейцарія на виробничих потужностях HC CLOVER, P.S. SL/ХС КЛОВЕР, П.С. CЛ Калле Аліканте, 8-10, 28500 Арганда дел Рей, Мадрид, Іспанія.

Delta Medical Promotions AG

Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», 08132, Україна, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43,     тел.: +38(044) 593-33-55.

Представник в Україні

Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38(044) 585-00-41.

Штрих-код EAN: вказано на упаковці.

Хочеш знижку?mail