Schonen

Инструкция по применению Бестиа Спокойствие и Активность/Веstiа Calm and Active

Склад:

олійна основа (олія cоняшникова рафінована); оболонка капсули бичачий желатин; активний інгредієнт магнію цитрат триосновний; зволожувальна речовина гліцерин (Е-422); активні інгредієнти: ефірна олія м’яти 18ME8, фосфатидилсерин SHARP PS 70P IP, соєвий лецитин (фосфатидилхолін загальний мін. 32%); загущувач жовтий бджолиний віск (Е-910); активний інгредієнт вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид); барвники: титану діоксид (Е-171), заліза оксид жовтий (Е-172). Без ГМО.

Активнi iнгридієнти:

Активнi iнгридієнти Кiлькiсть на 1 капсулу
Магнiю цитрат триосновний 294,221 mg (мг) що відповідає 45,31 mg (мг) Магнію
Ефiрна олiя м’яти 18МЕ8 150 mg (мг)
Фосфатидилсерин SHARP PS 70Р IP 50 mg (мг)
Соєвий лецитин (фосфатидилхолiн загальний мiн. 32%) 30 mg (мг)
Вiтамiн Вб (пiридоксину гiдрохлорид) 9,158 mg (мг)

Спокій і активність

  • Заспокійлива дія без втрати активності
  • Збалансовує спокій та активність
  • Без загальмованості та сонливості
  • Без втручання у роботу мозку

Дія Бестіа Спокій і активність зумовлена особливостями компонентів, що входять до його складу.

Фосфатидилсерин (ФС) – натуральний незамінний фосфоліпідний компонент внутрішнього шару клітинної мембрани мозку, що забезпечує фізіологічне функціонування нервових клітин; покращує електричну провідність між нейронами, сприяє захисту та відновленню клітин мозку. Фосфатидилсерин сприяє збільшенню вироблення нейромедіатора ацетилхоліну, необхідного для уваги, навчання і пам’яті, стимуляції вивільнення дофаміну – регулятора настрою; посиленню обміну глюкози в клітинах мозку – джерела енергії для мозкової діяльності; зниженню рівня кортизолу – гормону стресу, що зменшує ступінь розумового і фізичного перенапруження; посиленню активності фактора росту нервів (NGF), який контролює утворення клітин мозку, підтримує їхню активність  і життєздатність; зниженню надлишкової активності β-ритму, що сприяє розслабленню і одночасній концентрації уваги. При прийомі ФС швидко долає гематоенцефалічний бар’єр, накопичується в клітинах мозку і має сприятливий вплив на мозкову діяльність. ФС захищає від впливу стресу, знижує дію кортизолу – гормону стресу.

Фосфатидилхолін (ФХ) – структурний фосфоліпідний компонент клітинних мембран, зокрема зовнішнього шару клітинної мембрани мозку, є джерелом холіну, необхідного для синтезу важливого нейромедіатора ацетилхоліну, що забезпечує передачу нервового імпульсу між нейронами. ФХ бере участь у формуванні нових нейронних зв’язків, знижує вплив стресу на нервові клітини.

Вітамін B6 належить до групи важливих біологічно активних речовин, відомих як комплекс вітамінів групи В. Вітамін B6 сприяє метаболізму енергії в організмі. Допомагає підтримувати здорове функціонування нервової системи, сприяє зменшенню втомлюваності. Вітамін B6 сприяє фізіологічному синтезу цистеїну, обміну гомоцистеїну, білка та глікогену.

Магній – незамінний мікроелемент, що  бере участь у ключових фізіологічних процесах організму. Через підтримку енергетичного метаболізму  та синтезу білка магній сприяє оптимальному функціонуванню нервової системи та зменшенню втомлюваності.

Бестіа Спокій і активність містить цитрат магнію – особливу форму сполуки магію, що добре засвоюється.

Ефірна олія м’яти сприяє розслабленню м’язів, стимуляції нервової системи, зниженню рівня стресу та відчуття тривожності, а також сприяє зменшенню шлункових і м’язових спазмів.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Рекомендації щодо застосування: 

Бестіа Спокій і активність/Bestia Calm and Active рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування з метою забезпечення фізіологічного функціонування нервових клітин,  оптимального функціонування нервової системи, сприяє захисту та відновленню клітин мозку. Рекомендується для зниження рівня стресу, відчуття тривожності та зменшення втомлюваності. Має сприятливий вплив на мозкову діяльність.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: 

вживати дорослим по 1 капсулі  1-2 рази на добу.

Термін споживання узгоджувати з лікарем. Подальші курси та періодичність повторних курсів визначає лікар індивідуально.

Застереження при застосуванні: 

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком вживання дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів обов’язкова консультація лікаря. Не застосовувати дітям.

Вагітність та лактація: 

не застосовувати жінкам під час вагітності та в період годування груддю.

Діти: не рекомендується застосовувати дітям молодше 18 років.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка Бестіа Спокій і активність/Bestia Calm and Active.

Форма випуску: 

капсули у блістері № 15, упаковані в картонну коробку.

Маса нетто 1 капсули: 1529,1 mg (мг) ± 15%.

Строк придатності: 

3 роки.

Умови зберігання: 

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас. 

Виробник: Delta Medical Promotions AG/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих CH-8001, Швейцарія на виробничих потужностях HC CLOVER, P.S. SL/ХС КЛОВЕР, П.С. CЛ Калле Аліканте, 8-10, 28500 Арганда дел Рей, Мадрид, Іспанія.

Delta Medical Promotions AG

Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», 08132, Україна, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43,     тел.: +38(044) 593-33-55.

Представник в Україні:

Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132,
м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38(044) 585-00-41.

Штрих-код EAN: вказано на упаковці.

Хочеш знижку?mail